wygodne krzesła biurowe

Wiadomość o tym że jest się w ciąży kobieta bardzo długo trzyma w tajemnicy. Pracują w biurze nie daje nic poznać po sobie. Pierwszy dowiadują się rodzicie i teście. Jest to wspaniała wiadomość dla wszystkich. Kobieta jest bardzo skryta, martwi się. Pierwszy okres ciąży to często nieustanne wizyty w toalecie. Każda kobieta i ciąża to indywidualna sprawa i nie ma jednej instrukcji jak dokładnie będzie – trzeba to po prostu przeżyć.

Ale wróćmy do tematu, kobiety w ciąży chcą pracować coraz dłużej – szczególnie jeśli się dobrze czują. Może nie są tak efektywne, ale wykonują przydzielane im zadania i działa ich zmysł twórczy. Pracując w biurze w pozycji siedzącej muszą mieć przydzielony odpowiedni fotel umożliwiający dopasowanie do ciała kobiety i dane okresu ciąży. Bardzo ważne jest dostarczenie na stanowisko kobiety ciężarnej odpowiedniego krzesła, jeśli takowego nie posiadała. Naszym zdaniem najlepszym mechanizmem regulującym dopasowanie będzie krzesło biurowe wyposażone w asynchroniczną regulację. Oznacza to regulacja siedziska i oparcia nie będzie miała charakteru synchronicznego. Mechanizm synchroniczny również nadawałby się w takim przypadku jednakże bardziej i dającym lepsze możliwość jest mechanizm asynchroniczny. Każda kobieta to jednostka bardzo indywidualna i również preferencje w tym temacie mogą być zróżnicowane.

krzesło biurowe dla kobiety w ciąży

Naszym zdaniem w każdej firmie powinno zwracać się komfort pracy kobiet w ciąży. Stworzenie im dogodniejszych warunków niż dotychczas skłoni się dłuższego okresu pracy. Jest to bardzo ważne, w miejscu kobiety wybierające się na zwolnienie lekarskie trzeba przyuczyć i wdrożyć nową osobę. Taki proces wymaga czasu. Proponujemy posiadanie w zapasie krzesła obrotowego z mechanizmem asynchronicznym, który mógłby stać się przechodnim elementem wyposażenia stanowisk pracy kobiet w ciąży. W najbliższym czasie na pewno zwiększy się dzietność oraz modeli rodziny dwa plus jeden będzie się zmieniał i przechodził w model dwa plus dwa.

Zapisz